У Південній Кореї заборонили продаж криптовалюти

29 вересня 2017, 10:50
Фінансовий регулятор Південної Кореї заявив 29 вересня, що первинне розміщення монет (ICO) є незаконним

Таке рішення, за словами чиновників, дозволить захистити споживачів від шахрайства, повідомляє CNBC.

"Заборона стосується всіх форм первинних пропозицій монет незалежно від використання певної технології або певного імені", - наголошується в заяві південнокорейської Комісії з фінансових послуг.

Відео дня

Також в Комісії з фінансових послуг заявили про посилення контролю та припинення будь-якої незаконної торгівлі криптовалютами. Ймовірно також, що відомство планує позбутися анонімності при здійсненні криптовалютних операцій.

Рішення про заборону ICO в якості інструменту по збору коштів було прийнято, оскільки уряд побоюється підвищення ризику фінансових афер. Рішення спирається на аналогічні заяви в США і Китаї, де зростання обсягів торгів криптовалютою є серйозною проблемою.

Журналісти відзначають, що зараз трейдери перебираються в Гонконг, який може стати найбільшим криптовалютним ринком після обмежень на первинне розміщення криптовалют в Китаї. Примітно, що раніше основний обсяг угод з Bitcoin здійснювався саме в материковому Китаї.

Раніше НВ повідомляло, що комітет Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності приступив до розробки законопроекту про регулювання обігу криптовалют в Україні. За словами депутатів, IT-потенціал України дозволяє претендувати на лідерство в розвитку нових фінансових технологій, і країні вкрай необхідний розвиток цивілізованого ринку.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X