У месенджері Telegram виявили витік даних

1 жовтня 2018, 10:56

Десктопний додаток месенджера Telegram робив доступними IP-адреси користувачів під час дзвінків.

Дослідник з безпеки Дхірадж Мішра виявив, що десктопний додаток Telegram відкривав як публічні, так і приватні IP-адреси під час дзвінків через свою тимчасову структуру, пише Engadget.

Відео дня

У той час, як користувачі мобільного додатка можуть відключати однорангові дзвінки і зберігати свою інформацію в секреті, у користувачів десктопного Telegram немає вибору, окрім використання цієї технології. Це може розкрити ваше місце розташування незалежно від того, наскільки ви обережні.

Компанія виправила проблему як у версії 1.3.17 beta, так і у версії 1.4 Telegram, надавши можливість відключити спеціальний робочий виклик повністю або обмежити його. Дхірадж Мішра вже отримав 2 000 євро за знахідку.

Недолік Telegram служить нагадуванням про те, що не можна припускати, що додаток є повністю конфіденційним через свою репутацію. Водночас слід визнати, що Telegram дійсно приділяє багато часу конфіденційності та безпеці.

Раніше НВ повідомляло, що месенджер Telegram допустив передачу спецслужбам IP-адреси і номера мобільного телефону користувачів, які підозрюються в терористичній діяльності. Однак, в компанії наголосили, що Telegram поки жодного разу не передавав дані своїх користувачів.

"Якщо Telegram отримає судове повідомлення, яке підтверджує, що ви підозрюєтеся в терористичній діяльності, ми можемо розкрити вашу IP-адресу та номер телефону відповідним органам", - йдеться в оновлених правилах приватності месенджера.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X