Telegram допустив передачу персональних даних користувачів спецслужбам

28 серпня 2018, 13:49

Мессенджер Telegram допустив передачу спецслужбам IP-адреси і номера мобільного телефону користувачів, які підозрюються в терористичній діяльності.

"Якщо Telegram отримає судове повідомлення, яке підтверджує, що ви підозрюєтеся в терористичній діяльності, ми можемо розкрити ваш IP-адресу та номер телефону відповідним органам", - йдеться в оновлених правилах приватності мессенджера.

Відео дня

Однак в компанії наголосили, що Telegram поки жодного разу не передавав дані своїх користувачів.

"Коли це станеться, ми включимо цю инофрмацию в піврічний звіт", - додали у компанії.

Засновник Telegram Павло Дуров повідомив, що нова політика конфіденційності не стосується Росії.

У 2018 році Роскомнадзор через суд домігся постанови про блокування Telegram в Росії після того, як месенджер не став надавати ФСБ ключі для дешифрування повідомлень користувачів. Для обходу заборони компанія почала використовувати хостинги Amazon і Google.

Відомство зазначало, що дії керівництва месенджера загрожують безпеці країни: через Telegram начебто поширюють інформацію терористи, а у ФСБ немає можливості розшифровувати повідомлення.

Водночас 15 травня стало відомо, що рішення Таганського районного суду Москви про блокування доступу до Telegram не набуло чинності, оскільки було оскаржено представниками месенджера.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X