У користувачів в Європі пропав доступ до Telegram

27 червня 2018, 16:40

27 червня після 15 годин за Києвом користувачі користувачі Telegram зіткнулися з різними проблемами при завантаженні месенджера.

В першу чергу, проблеми торкнулися жителів Нідерландів і Італії, але повідомлення про неполадки приходять і з Німеччини, Польщі, Франції, Великобританії та України, повідомляється на профільному сайті DownDetector.

Відео дня

Приблизно 40% користувачів з тих, які повідомили про проблеми, кажуть, що взагалі не можуть "достукатися" до серверів месенджера. У 33% складності з відправкою повідомлень, ще 25% не можуть увійти в свій обліковий запис. У багатьох зайти в Telegram не виходить, навіть з використанням Proxy і VPN.

Коментатори на сайті DownDetector повідомляють про проблеми з доступом до Telegram через веб-версію. У той же час, у багатьох немає проблем з доступом до месенджер через мобільний додаток. Зокрема, про подібні неполадки написали користувачі з Польщі та Молдови. Відзначається, що збої в Єгипті і на Близькому Сході припинилися досить швидко, а от у Західній Європі проблеми з доступом в Telegram залишаються.

Представники Telegram поки не назвали причину збоїв. Коментатори припускають, що неполадки можуть бути викликані поломкою одного з великих дата-центрів Telegram в Європі.

5 березня НВ повідомляло, що користувачі Telegram мали проблеми з підключенням до серверів, авторизацією і відправкою повідомлень. Тоді найбільше скарг надходило з Італії, Голландії, Франції та Ірану.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X