Мессенджер Telegram припинив працювати в деяких країнах

5 березня 2018, 14:03

Користувачі Telegram 5 березня мали проблеми з підключенням до серверів, авторизацією та відправкою повідомлень.

Найбільше скарг надходило з Італії, Голландії, Франції та Ірану, повідомляється на профільному сайті DownDetector.

"У деяких з наших користувачів в Європі та регіоні Близький Схід зараз з'явилися проблеми з підключенням. Будь ласка, тримайтеся, ми мобілізували всіх, щоб повернути вас онлайн найближчим часом!", - написали в блозі Telegram в першій половині дня 5 березня.

Відео дня

Проблеми в роботі Telegram спостерігалися також в Іспанії, Бельгії, Великобританії, Нідерландах, Фінляндії, Франції, Німеччини, Туреччині та інших країнах. Що стосується українських користувачів, то кілька повідомлень про неполадки прийшли з Києва, але в основному месенджер був доступний.

"Сервери були недоступні всюди. Я пробувала залогінитися через Іран, Німеччину і ОАЕ", - повідомляла одна з користувачів близько 11 години за київським часом. Приблизно о 13 годині за Києвом стали з'являтися повідомлення про те, що робота месенджера відновлюється.

Близько 13 години по Києву працівники Telegram написали: "Європа знову в мережі! Вибачте, що змусили вас чекати. Якщо ви в Ірані, тримайтеся трохи довше". Таким чином, робота більшості серверів була відновлена ​​приблизно за дві години.

На початку 2018 року НВ повідомляло, що користувачі популярного месенджера Telegram вдень 11 січня почали скаржитися на збої в роботі сервісу. Найбільше скарг надходило з України, Росії, Індонезії та Італії.

В кінці минулого року в месенджері вже були дві аналогічні ситуації. Зокрема, 18 грудня проблеми спостерігалися у користувачів на території Європи і європейської частини Росії. Крім того, подібне траплялося у вересні 2016 і в травні 2017 року. Тоді проблеми пояснювали "шаленим зростанням трафіку".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X