У Telegram тепер можна заборонити робити скріни та пересилати повідомлення — як це працює?

8 грудня 2021, 13:30
7 грудня для месенджера Telegram випустили оновлення (Фото:Viasna/Twitter)

7 грудня для месенджера Telegram випустили оновлення (Фото:Viasna/Twitter)

Розробники Telegram випустили оновлення, які включають нові функції для захисту авторських прав. Тепер за допомогою інструментів творці каналів та груп зможуть самостійно зробити заборону збереження, копіювання та можливість пересилати повідомлення.

За допомогою нових функцій користувачі матимуть можливість видаляти повідомлення за певний період, залишати анонімні коментарі у публічних групах.

Також з'явилася можливість видалити повідомлення за певний проміжок часу для учасників бесіди. Ця функція доступна лише в особистих чатах, в інших можна зробити так, щоб повідомлення видалялися автоматично через добу або інший проміжок часу після публікації.

Відео дня

Але і на цьому всі нововведення не закінчилися, оновлення Telegram також торкнулися можливості використовувати месенджер з декількох пристроїв.

Користувачі зможуть керувати активними сеансами через меню пристроїв у налаштуваннях. Нова кнопка в цьому розділі допоможе миттєво зайти в телеграм на комп'ютері або через браузер. Крім того, тепер можна вибрати, через який період неактивності автоматично завершувати сеанси на Ваших старих пристроях.

До того ж користувачі Telegram зможуть спілкуватися у публічних групах та каналах, зберігаючи анонімність. Коментарі можна публікувати від імені одного зі своїх каналів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X