Telegram представив власний сервіс авторизації

27 липня 2018, 10:55
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Розробники месенджера Telegram запустили новий сервіс авторизації на сторонніх сайтах під назвою Passport.

Telegram Passport повинен стати аналогом авторизації за допомогою облікового запису Facebook, повідомляється в офіційному блозі Telegram.

Сервіс Telegram Passport дозволяє додати номер телефону, адресу електронної пошти, прописку та різні документи, що засвідчують особу, такі як паспорт, водійські права та інше. Ці дані запитуються сторонніми сайтами для авторизації користувача.

Відео дня

"Ваші документи, що засвідчують особу, і особисті дані будуть зберігатися в хмарі Telegram з використанням наскрізного шифрування. Для Telegram ці дані є випадковим набором символів, і у нас немає доступу до інформації, яка зберігається в вашому Паспорті Telegram. Коли ви обмінюєтеся даними, вони переходять безпосередньо до одержувача", - підкреслюють розробники.

Для доступу до цієї функції остання версія Telegram - 4.9. Після того, як ви завантажили деякі документи, ви побачите свої дані в розділі "Налаштування"> "Конфіденційність та безпека"> "Пакет Telegram" (в iOS: Налаштування> Паспорт Telegram).

У майбутньому всі дані Telegram Passport перейдуть в децентралізовану хмару. Уже зараз роботу нового сервісу можна побачити на прикладі платіжного сервісу Epayments.

"Найближчим часом ми додамо сторонню перевірку для пакетів Telegram. Таким чином, деяким службам навіть не буде потрібно запитувати самі дані, замість цього покладаючись на те, що обліковий запис Telegram був схвалений постачальником перевірки", - підкреслюють розробники Telegram.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Telegram направила в Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) скаргу "на рішення влади Росії про блокування месенджера". За словами юристів, "в результаті обмеження доступу до Telegram, можливість вільно поширювати і отримувати інформацію може втратити не тільки заявник, але також до 15 млн користувачів".

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X