Стати лідером. Huawei планує поставити 250 млн смартфонів за рік

15 квітня 2019, 10:58

Китайський промисловий гігант Huawei розраховує, що продасть 250 млн гаджетів під брендами Huawei і Honor.

Чжу Пін, віце-президент Huawei, підтвердив ці плани, виступаючи з промовою на церемонії відкриття China Go League, пише GizChina .

Крім того, Чжу Пін також сказав, що в 2018 році світові поставки мобільних телефонів Huawei перевищили 200 мільйонів одиниць.

Відео дня

"У цьому році ми очікуємо, що їх кількість перевищить 250 мільйонів ... У минулому році ми тільки увійшли в трійку лідерів, в цьому році ми хочемо йти далі", - визнав Чжу Пін.

Якщо в 2019 році Huawei зможе відвантажити 250 мільйонів смартфонів, то компанія стане брендом смартфонів номер один у світі. На офіційному запуску серії Huawei P30 в Шанхаї генеральний директор Huawei по споживчому бізнесу Юй Чендун також дав зрозуміти, що мета продажів Huawei (включаючи Honor) в 2019 році становить 250-260 мільйонів одиниць.

"Тепер кожен раз, коли в Китаї продаються три смартфона, один з них - телефон Huawei. Цього року наша мета - продавати один на кожні два, що означає, що наша частка на китайському ринку буде перевищувати 50%", - сказав Ю Чендун .

Цікаво, що виконавчий директор споживчого напрямку Huawei Річард Ю заявив журналістам, що компанія стане найбільшим виробником смартфонів у світі до кінця 2020 року. Він додав, що якщо розглядати Huawei і Honor сумарно, то смартфони компанії повинні зайняти лідируючі позиції в світі вже до кінця поточного року. І це буде досягнуто без діяльності в Південній Кореї, Бразилії та США.

Показати ще новини
Радіо НВ
X