Раптово. Експерти Google назвали найбезпечніший браузер

25 вересня 2017, 18:36
Фахівці з команди Google Project Zero перевірили п'ять найбільш популярних браузерів на число помилок в інтерфейсі DOM

За результатами перевірки найбільше число вразливостей було виявлено в Safari, а ось найменше - в Chrome, пише Google Project Zero.

Тестування проводилося за допомогою утиліти Domato, яка передає досліджуваному додатку випадковий набір даних і аналізує аномалії вихідних даних. Domato тестує DOM-движки - компоненти браузера, які читають HTML-код і організують його в DOM.

Відео дня

Відзначається, що за допомогою утиліти Domato виявили приблизно однакову кількість багів в Chrome, Firefox, Internet Explorer і Edge, але набагато більше багів в Safari, який виділяється серед інших.

Число помилок в браузерах
Число помилок в браузерах Фото:

Google повідомила про знайдені помилки розробникам кожного з браузерів і надала їм копії Domato, щоб кожен міг самостійно виконати більш великі тести своїх продуктів. Вихідний код програми Domato також опублікували на GitHub.

На початку вересня НВ повідомляло, що Йон фон Течнер, який розробив браузери Opera і Vivaldi, виступив зі звинуваченнями на адресу пошукача Google. Це сталося після того, як рекламні кампанії Vivaldi на платформі Google AdWords виявилися заблоковані без попередження.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X