Процес пішов. 12 квітня суд почне слухати справу про блокування Telegram в РФ

11 квітня 2018, 16:16

Таганський суд Москви прийняв до розгляду позов Роскомнадзору до месенджера Telegram, вже 12 квітня відбудеться досудова підготовка за позовом.

Перше засідання суду пройде у відкритому режимі, повідомила 11 квітня прес-секретар суду Юлія Сухинина.

"Справу за заявою Роскомнадзору до Telegram призначено до розгляду. Досудова підготовка призначена на 12 квітня 2018 року о 10:00 мск", - сказала прес-секретар в коментарі ТАСС, додавши, що за підсумками слухань буде призначена дата розгляду позову по суті.

Відео дня

У той же час, адвокати Telegram просять суд перенести досудовий розгляд позову на більш пізній термін.

"Оскільки Telegram-таки визначено учасником процесу, його представники просять суд перенести розмову на більш пізній час, щоб вони могли ознайомитися з матеріалами і підготуватись. Відповідне клопотання в Таганський суд направлено", - написав адвокат представників месенджера Павло Чиков.

Раніше Роскомнадзор дав представникам месенджера 15 діб на те, щоб надати органам безпеки ключі для розшифровки повідомлень користувачів у відповідності з законами РФ. Цей термін закінчився 4 квітня.

У п'ятницю, 6 квітня Роскомнадзор повідомив, що направив до суду позов про блокування Telegram. Причиною подачі позову є те, що Telegram не виконав вимоги закону про надання ФСБ ключів для дешифрування повідомлень.

2 квітня керівник міжнародної правозахисної групи Агора, яка представляє месенджер в судах, Павло Чиков повідомив в своєму Telegram-каналі, що представники месенджера повідомили Роскомнадзор про те, що вимоги ФСБ нездійсненні.

Показати ще новини
Радіо NV
X