Перший пішов. AT&T запустить 5G у США до кінця 2018 року

4 січня 2018, 09:49
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Американський мобільний оператор розповів про плани запровадження п’ятого покоління

Одна з чотирьох стільникових компаній США, AT&T заявила про намір розгорнути новітні мережі 5G у 12 містах цієї країни до кінця 2018 року. Про це повідомив Bloomberg.

На відміну від поточних випробувань ще сирої технології 5G для передачі сигналу між стаціонарними антенами, AT&T пообіцяла комерційний сервіс для мобільних користувачів. Компанія не розкрила подробиць, на яких радіочастотах і з використанням якого обладнання вона збирається це зробити.

Відео дня

Очікується, що за допомогою 5G оператори зможуть продавати такі послуги, як віртуальна реальність, передача 4К-відео та підключення безпілотного автотранспорту. Решта стільникових компаній США – Verizon, T-Mobile і Sprint – також мають намір запустити 5G, але поки що не оприлюднили своїх планів.

Згідно з очікуваннями експертів, запуск 5G має забезпечити додаткові джерела отримання доходів у світовій економіці. Аби досягнути цієї мети, виробники мобільних телефонів, чіпсетів і мережевого обладнання, а також розробники програмного забезпечення мають щороку витрачати $200 млрд на дослідження та капітальні витрати.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X