У світі з'явився перший офіційний стандарт для мереж 5G

21 грудня 2017, 12:26
3GPP, організація, яка регулює стандарти стільникового зв'язку по всьому світу, офіційно визначила першу специфікацію для стандарту 5G на зустрічі в Лісабоні

Формальний узгоджений стандарт того, якими будуть мережі 5G - це величезний крок вперед для отримання реальних, таких, що працюють, комерційних мереж 5G, зазначає The Verge.

Відео дня

Як і слід було очікувати, специфікація 5G охоплює широкий діапазон спектра, починаючи від смуг 600 і 700 МГц до міліметрових частин спектра при 50 ГГц.

За попередніми даними, для користувача швидкість отримання даних в мережі 5G складе мінімум 20 Гбіт/с, швидкість передачі - від 10 Гбіт/с. Мережа повинна буде підтримувати мінімум мільйон підключених пристроїв на один квадратний кілометр.

Тепер оператори зв'язку та постачальники обладнання зможуть підготуватися до комерційного запуску нової технології. Початок масштабного розгортання 5G-мереж очікується не раніше 2018 року.

Першими ластівками в 5G повинні стати дві азіатські країни. Південна Корея пообіцяла розгорнути 5G-мережу до зимових Олімпійських ігор в 2018 році. Японія має намір встигнути до літньої Олімпіади 2020 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X