Павло Дуров пообіцяв виділити мільйони на VPN

18 квітня 2018, 09:59

Творець месенджера Telegram Павло Дуров пообіцяв виплачувати біткойн-гранти адміністраторам proxy і VPN - серверів.

Таку заяву Павло Дуров зробив на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі ВКонтакте.

"В рамках Цифрового Опору - децентралізованого руху на захист цифрових свобод і прогресу - я почав виплачувати біткойн-гранти адміністраторам proxy і vpn. Протягом цього року буду радий пожертвувати мільйони доларів особистих коштів на ці цілі. Закликаю всіх приєднуватися і брати участь - налаштуванням проксі/vpn серверів або їх фінансуванням", - написав Дуров.

Відео дня

Також творець месенджера подякував користувачам "за підтримку та відданість Telegram". За словами Дурова, "російський ринок не є істотною часткою користувальницької бази Telegram, він важливий з особистих міркувань".

"У своїй війні з прогресом наглядові органи Росії готові блокувати мільйони IP-адрес хмарних хостингів, незважаючи на втрати сторонніх проектів", - додав Дуров, коментуючи перші 24 години блокування месенджера.

Раніше НВ повідомляло, що російський регулятор Роскомнадзор станом на 17 квітня заблокував 15,8 мільйона IP-адрес найбільших хостинг-провайдерів - Amazon і Google.

Також НВ повідомляло, що у користувачів Viber з Росії почали виникати проблеми з дзвінками в месенджері після початку блокування Telegram. Неполадки з месенджером пов'язують з проблемами на серверах Amazon.

Показати ще новини
Радіо NV
X