Не розрахували. Після блокування Telegram у росіян почалися проблеми з Viber

17 квітня 2018, 11:51

У користувачів Viber з Росії можуть виникнути проблеми зі здійсненням дзвінків в месенджері після початку блокування Telegram.

Неполадки з месенджером пов'язують з проблемами на серверах Amazon.

"Деякі користувачі з Росії могли зазнавати труднощів зі дзвінками в Viber. Дана ситуація могла виникнути через проблеми зв'язку на серверах Amazon. Наші інженери працюють над вирішенням питання, щоб максимально оперативно надати доступ до сервісу", - повідомляється в офіційному блозі Viber.

Відео дня

Справа в тому, що, намагаючись заблокувати Telegram, Роскомнадзор вніс до реєстру заборонених в Росії сайтів 1 834 996 IP-адрес, в тому числі 1 048 574 адрес з підмереж Google і 655 352 IP-адрес Amazon. Олександр Жаров, глава Роскомнадзора, вже підтвердив журналістам блокування підмережі Amazon.

Додамо, що донбаське інформаційне агентство ОстроВ повідомляє, що з проблемами з доступом до Viber зіткнулися не тільки в Росії, але і на окупованій частині Донбасу, яка позбавлена мобільного зв'язку.

"Донецьк. Хтось телефонував сьогодні з Viber? Якось дивно: інтернет є, а подзвонити не виходить", - пишуть користувачі соціальних мереж. Разом з тим журналістам ОстроВа вдалося додзвонитися низці користувачів Viber без проблем.

Нагадаємо, 13 квітня Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнадзора про блокування Telegram. Представники месенджера в суд не прийшли, пояснюючи це небажанням "легітимізувати відвертий фарс", але пообіцяли оскаржити рішення.

16 квітня Роскомнадзор направив операторам зв'язку вказівку обмежити доступ до сервісу. Після цього провайдери почали блокувати доступ до месенджера Telegram на території Росії. Олександр Жаров заявив, що відомство також зажадає від Apple і Google видалити додаток Telegram зі своїх магазинів.

Показати ще новини
Радіо NV
X