Падальники. Telegram збільшив свою аудиторію після проблем у Facebook

14 березня 2019, 17:01

Мессенджер Telegram отримав три мільйони нових користувачів під час недавнього відключення Facebook.

Нових користувачів привітав засновник і генеральний директор Telegram Павло Дуров на своєму особистому каналі, пише The Verge.

Це велике число для сервісу, у якого було 200 мільйонів активних користувачів станом на березень 2018 року.

Відео дня

Telegram - це безкоштовна служба обміну зашифрованими повідомленнями, схожа на WhatsApp, яка в даний час працює на пожертвування користувачів, а не на цільової моделі реклами, як у Facebook.

Telegram завжди підкреслював, що захист конфіденційності користувачів є однією з ключових функцій, і в 2013 році, за три роки до WhatsApp, додав наскрізну підтримку шифрування.

Додамо, ввечері в середу, 13 березня мільйони користувачів Facebook і Instagram не змогли зайти в улюблені соціальні мережі . Причиною незручностей став наймасштабніший збій в історії соціальних мереж з 2015 року.

За іронією долі, офіційну заяву Facebook про ситуацію для ЗМІ було опубліковано в конкуруючій соцмережі Twitter. У ньому компанія визнає, що проблема існує, і обіцяє вирішити її найближчим часом. Акаунти користувачів і їх особисті дані не постраждають, обіцяє компанія. Як відзначають експерти, останнього разу збій таких масштабів відбувався в Facebook в 2015 році. Але тоді глобальну проблему вдалося вирішити менш, ніж за 50 хвилин.

Той факт, що збій триває вже кілька годин і торкнувся Instagram і Messenger, може означати, що це не просто невдалий апдейт. Можливо, йдеться про глобальні проблеми на серверах компанії і збої в основних комунікаційних протоколах.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X