Здійснилася крипто-революція. Мережу Ethereum відключили від майнінгу, щоб вона стала більш екологічною та ефективною

15 вересня, 10:32
Оновлення Ethereum (Фото:btc-echo.de)

Оновлення Ethereum (Фото:btc-echo.de)

У мережі Ethereum, яка підтримує однойменну криптовалюту, активували наймасштабніше оновлення за всю історію існування платформи.

Оновлення The Merge передбачає перехід блокчейна Ethereum від алгоритму консенсусу Proof-of-Work (PoW) до Proof-of-Stake (PoS).

Це означає, що майнери перестануть підтримувати всі транзакції всередині мережі за допомогою складних комп'ютерних обчислень на своєму обладнанні.

Відео дня

Тепер за функціонування мережі відповідатимуть валідатори або стейкери, 一 користувачі, які мають певну кількість токенів ETH, і які можуть приймати рішення щодо розвитку мережі.

Головна мета переходу на PoS 一 відмова від енерговитратного майнінгу та покращення ефективності мережі. Розробники Ethereum припускають, що The Merge дозволить знизити комісії pf транзакції на платформі, а також підвищити пропускну спроможність мережі.

Оновлення активували о 9:43 за київським часом, і перехід підтвердив один із засновників Ethereum Віталік Бутерін.

Активація The Merge поки що ніяк не вплинула на вартість монети: останні 24 години курс ETH становить трохи більше $1600.

Співзасновник Ethereum Джозеф Любін назвав це оновлення третьою великою подією e індустрії після появи біткоїну та Ethereum.

Про перехід Ethereum на PoS говорили останні кілька років, але розробники довго відкладали запуск нової мережі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X