Одумалися. У Microsoft закликали відмовитися від використання Internet Explorer

11 лютого 2019, 10:00

Експерт з кібербезпеки Microsoft Кріс Джексон закликав клієнтів компанії припинити використання Internet Explorer в якості веб-браузера за замовчуванням.

На думку Кріса Джексона, браузер повинен залишитися тільки як "рішення для забезпечення сумісності", пише Mashable.

Кріс Джексон нещодавно опублікував пост в офіційному блозі Windows IT Pro під назвою "Небезпеки використання Internet Explorer в якості браузера за замовчуванням". Джексон закликає користувачів припинити використання старого веб-браузера.

Відео дня

У своєму пості Джексон пояснює, що клієнти Microsoft до цих пір ставлять йому запитання, пов'язані з використанням Internet Explorer в бізнесі. Справа в тому, що в той час як більшість звичайних інтернет-користувачів перейшли на Google Chrome, Firefox або Microsoft Edge, деякі компанії все ще працюють зі старими веб-додатками або сайтами, які були розроблені для Internet Explorer. Замість того, щоб оновлювати свою технологію, багато компаній вирішили просто продовжувати використовувати різні режими сумісності.

Але Джексон каже, що "пора перестати називати Internet Explorer веб-браузером".

"Internet Explorer - це рішення для забезпечення сумісності. Ми не підтримуємо нові веб-стандарти для нього, і хоча багато сайтів працюють нормально, розробники в цілому просто не тестують Internet Explorer в наші дні", - пише Джексон.

Джексон пояснює, що при необхідності можна іноді використовувати Internet Explorer, наприклад, для деяких корпоративних рішень, але навіть цим компаніям не слід використовувати IE в якості веб-браузера за замовчуванням.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Microsoft будує власний браузер на базі Chromium для заміни стандартного варіанту Edge в операційній системі Windows 10 . Таке рішення означає, що Microsoft відмовилася від стандарту EdgeHTML. Новий браузер для Windows 10 отримав кодову назву Anaheim, і в ньому фірмовий движок EdgeHTML замінений на Chromium.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X