Один з клієнтів Telegram прибрали з Google Play

14 лютого 2018, 15:28

З магазину додатків Google пропав Telegram X - альтернативна версія Telegram від офіційних розробників.

Якщо ввести в пошуку Telegram X, видаються посилання на оригінальний Telegram і неофіційні клієнти, пише Android Police.

На початку 2018 року Telegram запустила нового клієнта для Android і iOS під назвою Telegram X. Цей експериментальний додаток відрізнявся швидкістю роботи і декількома новими функціями. Але тепер, з невідомих причин, він зник з Play Market.

Відео дня

При цьому версія Telegram X для iOS залишається в Apple App Store. На 15 годин 14 лютого немає ніякого офіційного роз'яснення ні від Google, ні від Telegram, ні від творця мессенджера Павла Дурова.

На відміну від стандартного Telegram, Telegram X написаний мовою програмування Swift. Завдяки використанню цієї мови, розробникам Telegram вдалося істотно збільшити швидкість завантаження програми і її вмісту. Крім того, експериментальна версія вимагає менше енергії.

1 лютого НВ повідомляло, що програми-клієнти популярного месенджера Telegram для iPhone і iPad несподівано зникли з магазину App Store.

Спочатку засновник Telegram Павло Дуров заявив, що ситуація пов'язана з "незначною проблемою", яка незабаром повинна бути усунена. Потім виявилося, що проблема не така і "незначна" і пов'язана вона з якимось "небажаним контентом", подробиці про який не повідомлялися.

Показати ще новини
Радіо НВ
X