Павло Дуров пояснив, чому додаток Telegram зник з магазину App Store

1 лютого 2018, 12:00

Додатки-клієнти популярного месенджера Telegram для iPhone і iPad несподівано зникли з магазину App Store.

Проблема, як виявилося, пов'язана не з самими додатками, а з контентом в них, повідомляє 9to5mac.com.

Про зникнення Telegram першими повідомили користувачі сайту Reddit, які припустили, що це може бути якось пов'язане з великим оновленням Telegram, яке було анонсовано для пристроїв на Android. Судячи з усього, видалення Telegram з App Store і анонс оновлення для Android відбулися одночасно.

Відео дня

Спочатку засновник Telegram Павло Дуров заявив, що ситуація пов'язана з "незначною проблемою", яка незабаром повинна бути усунена.

Потім виявилося, що проблема не така і "незначна" і пов'язана вона з якимось "небажаним контентом", подробиці про який не повідомляються.

"Ми були попереджені Apple про те, що неприйнятний контент був доступний нашим користувачам, і обидва наших додатки були зняті з App Store. Як тільки ми отримаємо захист, ми очікуємо, що додатки повернуться в App Store", - написав Павло Дуров.

Поки додатки так і не з'явилися в фірмовому магазині Apple. При пошуку по слову Telegram користувачі iPhone бачать тільки додаток "Telegram Media Player".

Як повідомляло НВ, творець Telegram Павло Дуров пояснив, що можна, а що не можна писати в месенджері. За словами Дурова, в месенджері "заборонена пропаганда насильства в будь-якій формі".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X