Павло Дуров пояснив, за що блокують канали в Telegram

31 жовтня 2017, 13:04
Творець Telegram Павло Дуров пояснив, що можна, а що не можна писати в месенджері

За словами Дурова, в месенджері "заборонена пропаганда насильства в будь-якій формі". Про це він написав у своєму Telegram-каналі Durov's Channel.

"Існують правила, якими повинні керуватися адміни каналів Telegram, наприклад Telegram ToS забороняють публічно пропагувати насильство в будь-якій формі. Ось чому тільки в цьому жовтні ми заблокували більше 8500 каналів, пов'язаних з тероризмом", - написав Павло Дуров.

Відео дня

Павло Дуров навів приклад з іранським каналом, у якого було 100 тисяч читачів. Його адміністрація вирішила провести серед передплатників конкурс: їм пропонувалося знімати на відео те, як вони кидають каміння у вікна. Пізніше до умов конкурсу додалося інше - його учасники повинні були кидати коктейлі Молотова в мечеті. Канал швидко заблокували.

"Для нас лінія досить проста. Критика місцевої влади, оспорювання статус-кво і участь в політичних дебатах - це норма. Між тим, заохочення насильства і заклик до дій, які можуть завдати шкоди невинним людям - це не нормально. Це правило, яке ми завжди застосовуємо при модерації публічних каналів ", - підкреслив Павло Дуров.

Раніше НВ повідомляло, що суд Москви в понеділок, 16 жовтня, оштрафував Telegram на 800 тис. рублів (13 962 дол.) за відмову виконати запит ФСБ про надання інформації для декодування повідомлень користувачів. Суддя уточнила, що стягнутий штраф піде в дохід бюджету Москви.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X