До біса криптовалюти! Як штучний інтелект може знову озолотити компанію Nvidia

7 лютого, 21:02
Ексклюзив NV
Nvidia та ChatGPT (Фото:Nvidia)

Nvidia та ChatGPT (Фото:Nvidia)

Популярна мовна модель на основі штучного інтелекту ChatGPT підвищила попит на відеокарти Nvidia. Раніше ці пристрої масово використовували для майнінгу криптовалют.

«ChatGPT перетворив ШІ-графічні процесори Nvidia на справжнє золото». Такі заголовки можна прочитати сьогодні у найпопулярніших медіа про технології.

Для тих, хто випав з контексту: ChatGPT一 це інтелектуальний чат-бот, що як і раніше набирає популярності, який несе стільки ж переваг для індустрії, скільки й ризиків. А Nvidia — це американський техногігант, лідер на ринку графічних процесорів.

Відео дня

З початку року вартість акцій Nvidia зросла зі $145 до $210. Деякі аналітики пов'язують це з величезним підвищенням попиту на продукцію компанії, призначену для розроблення ШІ-програм, включно з ChatGPT.

Раніше Nvidia вже переживала стрибки популярності своїх графічних процесорів, які масово використовувалися для майнінгу криптовалюту. І кілька місяців тому відеокарти Nvidia помітно впали в ціні на тлі новин про відмову від майнінгу всередині криптовалютної мережі Ethereum.

Що відбувається з Nvidia на цей раз і які прогнози дають експерти?

Показати ще новини
Радіо NV
X