Не знадобилось. Google закриває месенджер Allo

6 грудня 2018, 12:51

Компанія Google офіційно оголосила про закриття свого проекту розумного месенджера Allo.

Це не дивно, враховуючи, що Google призупинила інвестиції в Allo ще в квітні, зазначає The Verge.

Тоді керівник групи комунікацій в Google Аніл Сабхарвал зазначив, що "Allo в цілому не досяг рівня популярності, на який ми сподівалися".

Відео дня

Allo буде "продовжувати працювати до березня 2019 року", кажуть в Google, і користувачі зможуть експортувати свою історію розмов.

Час закриття Allo вибрано досить вдало, враховуючи, що оператор Verizon планує офіційно запустити новий месенджер - RCS Chat - на Pixel 3 і 3 XL 6 грудня. На відміну від Allo, RCS Chat вбудований безпосередньо в Android Повідомлення (Android Messages) і може, нарешті, дати Google конкурента iMessage.

У компанії підтвердили, що "вирішили припинити підтримку Allo, щоб сфокусуватися на цьому додатку". Зараз Messages - месенджером для Android-смартфонів - користуються близько 175 млн осіб.

Google представила Allo в травні 2016 року у конференції I/O, а його реліз відбувся у вересні того ж року. Головна особливість Allo - часткова підтримка "Асистента Google", вона працювала навіть в тих країнах, де сам асистент був недоступний.

Цікаво, що месенджер Google Allo піддався критиці з боку експертів з питань безпеки і захисників приватного життя за те, що режим end-to-end шифрування вимкнено за замовчуванням, що за їхніми твердженнями залишає додаток відкритим для урядового і корпоративного нагляду. Едвард Сноуден, інформатор і колишній підрядник АНБ, піддав критиці додаток у своєму Twitter, заявивши, що "рішення компанії Google відключити шифрування end-to-end за замовчуванням в його новому чат-додатку Allo є небезпечним".

Додамо, Google також закриє месенджер Hangouts і надасть звичайним користувачам доступ до сервісів Hangouts Meet і Hangouts Chat, які зараз використовуються в корпоративному сегменті.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X