Не треба поспішати. Apple відкладе підтримку 5G до 2020 року

4 грудня 2018, 09:51

Судячи з усього, компанія Apple не представить iPhone, здатний використовувати більш швидкі стільникові мережі передачі даних 5G в 2019 році.

Виробник буде чекати, поки що, "принаймні 2020 року", пише Ars Technica з посиланням на людей, знайомих з планами Apple.

Очікується, що в 2019 році на ринках США, Китаю та інших ринків Apple з'являться 5G-мережі. 5G обіцяє один з найбільших стрибків у швидкості стільникової передачі даних, і конкуренти Apple, такі як Samsung, швидше за все, будуть продавати телефони 5G вже в наступному році. Крім того, такі мережі, як Verizon, хочуть якомога швидше залучити користувачів в нові мережі 5G.

Відео дня

Рішення Apple може бути пов'язано з ворожими відносинами з компанією з Qualcomm, лідером з виробництва модемів 5G. Apple і Qualcomm не змогли домовитися щодо патентних прав.

Apple може вважати, що перехід на 5G є передчасним. З іншого боку, руки у компанії можуть бути зв'язані, оскільки її партнер Intel не готовий до переходу на модеми з підтримкою 5G. Багато споживачів, ймовірно, не будуть скаржитися на відставання в 2019 році, але в міру того, як мережі покращаться в 2020 році, Apple повинна буде швидко змінюватися, щоб задовольнити клієнтів.

Це не перший випадок, коли Apple пізніше інших переходить на нову бездротову технологію. Найперший iPhone, випущений в 2007 році, підтримував тільки 2G-мережу, незважаючи на те, що в той час була доступна набагато швидша мережа 3G. У 2011 році iPhone 4S з підтримкою 3G з'явився після того, як користувачі на конкуруючих платформах вже працювали з мережею 4G.

Нагадаємо, на цьому тижні в Південній Кореї був здійснений перший в світі комерційний відеодзвінок в 5G-мережах. Прототип смартфона з 5G-модулем, який підключився до мереж оператора SK Telecom, виготовила Samsung.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X