Поїхали. Корея офіційно запускає послугу 5G

3 грудня 2018, 10:27

У Південній Кореї запустили першу комерційну мережу 5G. Мережі п'ятого покоління тестували на прототипі Galaxy S10.

Корейські мобільні оператори пообіцяли активно розширити свою інфраструктуру 5G по всій країні в межах підготовки до запуску на смартфонах у березні, пише The Korea Herald.

Відео дня

Генеральний директор оператора SK Telecom Парк Юнг Хо зробив відеодзвінок з центру управління мережею оператора мобільного зв'язку в Банданг, провінція Кьонгі, менеджеру персоналу в офісі компанії Myeong-dong в центрі Сеула, використовуючи пілотний смартфон 5G зроблений компанією Samsung Electronics.

"Я відчуваю себе глибоко зворушеним цим першим відеодзвінком на смартфоні 5G. З'єднання було набагато чіткішим, ніж в разі LTE, і відповідь була швидкою", - розповів Парк.

Потім дзвінки були зроблені в Пусан, Теджон і Кванджу, а також в ще кілька міст і округів, які охоплені мережею 5G SKT.

Перший 5G-клієнт SK Telecom, компанія Myunghwa Ind запустила рішення 5G для машинного зору, яке збирає і відправляє 24 фотографії високої чіткості з виробничої лінії на хмарний сервер, де їх оцінюють за дефектами за допомогою інтелектуальних алгоритмів.

Ще два стільникові оператори, KT і LG Uplus також запустили обладнання і відправили перші 5G-сигнали. LG Uplus провела відеодзвінок в Магок, північно-західний Сеул, використовуючи ноутбук, який підключений до маршрутизатора 5G. Ця компанія встановила близько 4 100 базових станцій 5G.

Мережа поки не запущена на смартфонах і 5G буде призначатися для точок доступу, які роздають Wi-Fi на мобільні пристрої. Перші місяці новою послугою будуть користуватися тільки корпоративні клієнти.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X