Microsoft почала роботу над чіпом штучного інтелекту

13 червня 2018, 11:05

Компанія Microsoft наймає інженерів для роботи над дизайном процесорів штучного інтелекту для своєї хмари.

Зокрема, Microsoft опублікувала не менше трьох вакансій в своєму хмарному підрозділі Azure, шукаючи кандидатів для роботи над функціями для процесора з підтримкою штучного інтелекту, повідомляє CNBC.

Відео дня

Компанія Microsoft заявляє, що готова витрачати гроші на повнофункціональні хмари, оскільки вони конкурують з аналогічними службами від Amazon Web Services і Google. Спеціалізовані процесори - це один із способів, за допомогою яких Microsoft може довести серйозність своїх намірів у розширенні функціоналу штучного інтелекту.

За словами представників компанії, останні вакансії відносяться до проекту по розробці обладнання для хмарних серверів Project Olympus. Зокрема, команда "працює над дизайном серверів і штучним інтелектом". Ймовірно, новий процесор буде використовуватися в дата-центрах.

Подібні процесори - це дорога робота. Патрік Мурхед, аналітик Moor Insights & Strategy, оцінює, що Google витратив від $200 до $300 мільйонів на свій проект. Microsoft продемонструвала свою готовність витратити значно більше, повідомивши про рекордні $3,5 млрд в капітальних витратах в минулому кварталі.

Журналісти відзначають, що в квітні Дугу Бюргеру, технічному співробітнику Microsoft, який очолює роботу FPGA, задали питання, чи працює компанія над чіпом для штучного інтелекту, але Бюргер відмовився відповідати.

"Якщо... ви хочете обрати економічно раціональне рішення, звичайно, ви будете дивитися на різні варіанти. Ми розробляємо модель, і ми говоримо "Що для нас краще?", - сказав тоді Бюргер.

На початку червня НВ повідомляло, що Microsoft придбала найбільший онлайн-сервіс для зберігання і поширення вихідного коду IT-проектів GitHub. Сума угоди склала $7,5 млрд. Microsoft зможе інтегрувати GitHub в екосистему своїх проектів - наприклад, підключити його до свого хмарного сервісу Microsoft Azure і дати можливість розробникам швидко запускати свої проекти в хмарі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X