Microsoft купує популярний сервіс GitHub - ЗМІ

4 червня 2018, 09:34

Компанія Microsoft домовилася про покупку популярного веб-сервісу для спільної розробки програмного забезпечення GitHub.

Офіційно про операцію може бути оголошено вже в понеділок, 4 червня, пише TechCrunch з посиланням на "людей, знайомих з цим питанням".

Як зазначають ЗМІ, угода, безумовно, має сенс для Microsoft, оскільки софтверний гігант продовжує активно залучати розробників. Що стосується GitHub, то компанія, як кажуть, була "вражена" Сатья Наделла, який активно підтримував кодувальників і кодування з того часу, як очолив компанію в 2014 році.

Відео дня

Придбання GitHub надасть компанії доступ до приблизно 27 мільйонів розробників програмного забезпечення, хоча не всі з них в захваті від ідеї, що GitHub перейшов під управління Microsoft. Цікаво, що з серпня 2017 року, після звільнення з посади гендиректора співзасновника компанії Кріса Ванстрата, у GitHub немає єдиного керівника.

Відзначається, що Microsoft може інтегрувати GitHub в екосистему своїх проектів - наприклад, підключити його до свого хмарного сервісу Microsoft Azure і дати можливість розробникам швидко запускати свої проекти в хмарі.

Водночас корпоративний віце-президент Microsoft з комунікацій Франк Х. Шоу сказав TechCrunch, що у компанії немає коментарів. "Ви знаєте, ми ніколи не коментуємо подібні чутки", - сказав він.

GitHub - сервіс для зберігання спільної розробки IT-проектів і соцмережа для розробників. У 2015 році GitHub оцінювали в $2 млрд.

На початку березня 2018 року НВ повідомляло, що сервіс для хостингу і спільної розробки GitHub пережив найбільшу з зареєстрованих наразі DDoS-атак. Обсяги трафіку на піку становили 1,35 терабіт в секунду. Атака здійснювалася з більш ніж тисячі різних автономних систем через десятки тисяч унікальних кінцевих точок.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X