Забув, навіщо перейменовував. Цукербергу більше не цікавий метавсесвіт, він хоче створити свій ChatGPT

27 квітня, 09:54
Компанія планує представити аудиторії нові моделі штучного інтелекту (Фото:Jirsak/Depositphotos)

Компанія планує представити аудиторії нові моделі штучного інтелекту (Фото:Jirsak/Depositphotos)

Глава Meta анонсував створення штучного інтелекту, яким користуватимуться мільярди людей.

Meta бачить "можливість представити нові ШІ мільярдам людей способами, які будуть корисними і значущими", - заявив сьогодні інвесторам генеральний директор Марк Цукерберг.

Відео дня

Також він дав докладний попередній звіт про прибутки компанії за перший квартал цього року. З'ясувалося, що Meta заробила 28,6 мільярда доларів. Також у звіті йдеться про рекордні 2 мільярди користувачів на день.

«Ми вивчаємо можливості чату в WhatsApp та Messenger, інструменти візуального створення для постів у Facebook та Instagram та реклами, а також згодом відео та мультимодальні можливості, – сказав Цукерберг на прес-конференції. — Я очікую, що ці інструменти будуть корисними для всіх, від звичайних людей до творців та підприємств. Наприклад, я очікую, що великий інтерес до агентів ШІ для обміну бізнес-повідомленнями та підтримки клієнтів виникне, як тільки ми опануємо цей досвід. Згодом це пошириться і на нашу роботу над метавсесвітом, де людям буде набагато простіше створювати аватари, об'єкти, світи та код, щоб пов'язати все це разом».

Зосередившись на метавсесвіті, Meta спочатку зволікала зі створенням інфраструктури, необхідної для підтримки функцій ІІ, що призвело до того, що останні квартали вона витратила мільярди доларів на реконструкцію своїх центрів обробки даних. Сьогодні Цукерберг сказав, що "Ми більше не відстаємо у створенні нашої інфраструктури ШІ", і натякнув, що в найближчі місяці будуть випущені генеративні продукти ШІ.

Показати ще новини
Радіо NV
X