Мессенджер Slack припинив працювати по всій Європі

8 листопада 2018, 11:39

8 листопада після 11 години за Києвом користувачі Slack по всій Європі зіткнулися з різними проблемами під час завантаження месенджера.

Це вже друге серйозне порушення роботи корпоративного месенджера за останні дні, повідомляється на профільному сайті DownDetector.

Насамперед проблеми торкнулися жителів Нідерландів, Німеччини та Польщі, але повідомлення про неполадки приходять і з Великої Британії, Франції, Фінляндії, Норвегії, Білорусі та України.

Відео дня

Більшість користувачів з тих, які повідомили про проблеми, тобто 73%, взагалі не можуть отримати доступ до серверів месенджера. Приблизно 20% відчувають проблему з відправкою повідомлень, хоча можуть увійти в сам месенджер.

"У нас немає нової інформації, щоб розповісти про проблеми з підключенням в Європі, але ми працюємо над тим, щоб якомога швидше повернутися до нормальної роботи. Знову ж таки, ми щиро цінуємо ваше терпіння", - заявили розробники Slack в своєму блозі в Twitter.

Така заява пов'язана з тим, що 7 листопада європейські користувачі також повідомляли про проблеми в роботі Slack. Програма не оновлювала вміст і не підключалася до каналів. Але 7 листопада повідомлення про збої приходили також з Північної Америки та Японії. Сьогоднішній збій поки торкнувся тільки Європи.

Додаток для бізнес-комунікації Slack має 3 млн платних користувачів і 8 млн щоденних активних відвідувачів. Експерти передрікають, що найближчим часом вартість компанії може вирости до $7 млрд і Slack почне продавати свої акції.

Запущений всього кілька років тому, Slack є одним з найбільш популярних рішень для спілкування, передачі і зберігання інформації в різних професійних колах.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X