Компанія Amazon вперше стала дорожчою за Google

21 березня 2018, 09:07

Інтернет-рітейлер Amazon.com вперше обійшов за капіталізацією Alphabet Inc, материнську компанію Google.

Наразі компанія коштує $763,27 млрд, тоді як Alphabet коштує $762,98 млрд, пише TechCrunch.

З початку січня акції Amazon зросли майже на 29%. Що стосується Alphabet, то вартість його акцій змінювалася на початку року різноспрямовано.

Відео дня

За підсумками 2017 року чистий прибуток онлайн-рітейлера Amazon збільшився на 27,9% в річному вираженні і досяг $3,033 млрд, як випливає зі звітності компанії. Виторг від продажів зріс на 30,8% до $177,866 млрд.

Єдиною компанією, яка наразі більш цінна, ніж Amazon, є Apple. Розрив між компаніями досить великий, оскільки ринкова капіталізація Apple становить $892 мільярди.

Додамо, що в середині лютого 2018 року Amazon увійшов до трійки світових лідерів з капіталізації. Зростання курсу акцій дозволило одному з найбільших світових онлайн-рітейлерів обігнати за капіталізацією Microsoft.

Раніше НВ повідомляло, що пошукова система Google домовляється з групою великих роздрібних брендів, щоб ті індексували свої каталоги в пошуковик. Серед компаній, з якими вже досягнуто згоди, називаються Target, Walmart, Home Depot, Costco і Ulta. Таке рішення має скоротити продажі Amazon, про угоду з яким не йдеться.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X