Хто купить Netflix? 40%, що це буде Apple

3 січня 2018, 13:35
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Аналітики компанії City визначили ймовірність, із якою найбагатший виробник смартфонів придбає найбільший сервіс потокового відео

Існує 40% ймовірність того, що компанія Apple купить Netflix. Американський президент Дональд Трамп ухвалив рішення знизити корпоративні податки і "яблучна" корпорація зможе повернути до США $220 млрд. Для придбання найпопулярнішого у світі сервісу потокового відео Apple потрібна лише третина від цієї суми. Такого висновку дійшли аналітики Citi Джим Сува та Асія Мерчант, повідомив Business Insider.

Відео дня

Уряд США запровадив пільги для великих корпорацій з метою заохотити їх повернути "додому" кошти, які вони зберігають за кордоном. У Apple значна частина з $252 млрд готівки зберігається в іноземних юрисдикціях.

Свою аналітичну довідку Сува та Мерчант підготували у грудні, коли стало відомо про злиття Disney і 20 Century Fox. Тоді ймовірність об’єднання Apple і Netflix аналітики оцінили у 20-30%.

Apple уже багато років намагалася завоювати ринок відеоконтенту. Її сервіс iTunes свого часу набув великої популярності, але згодом почав втрачати свої позиції під натиском Netflix, Amazon і Hulu.

Сува та Мерчант зазначили, що в Apple "занадто багато грошей", майже $250 млрд, і їхній обсяг зростає на $50 млрд щороку. "Це хороша проблема", - зазначили аналітики Citi. Раніше Apple ухилялася від репатріації готівки до США через високі податки. Однак реформа у цій галузі відкриє для корпорації можливість для M&A.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X