Японія готується регулювати обіг криптовалют

16 листопада 2018, 16:41
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Японське агентство фінансових послуг оголосило, що воно розробляє нормативну базу для служб гаманців криптовалюти.

Нові правила можуть ввести щодо постачальників послуг, а не їх розробників, пише The Next Web.

Справа в тому, що, оскільки гаманці з криптовалюти технічно не надають торгові послуги клієнтам, вони в даний час знаходяться в регульованій сірой зоні. Однако, оскільки гаманці необхідні для торгівлі криптовалютою, законодавці вважають, що їх слід регулювати належним чином.

Відео дня

Не всі гаманці будуть порушені цією пропозицією, а правила призначені для застосування тільки до гаманців, які підтримуються і контролюються третьою стороною. Програмні і апаратні гаманці не підпадають під цю нормативну базу.

Регламент буде розроблений з метою задоволення міжнародних стандартів в галузі боротьби з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму, а також з деякими з ризиків, пов'язаних з послугами гаманця, такими як зломи, крадіжки і збої. Ці правила, швидше за все, зажадають від постачальників гаманців політики "знай свого клієнта" (KYC).

Коли ці правила будуть впроваджені, не розкривається. Але ясно, що будь-який постачальник послуг шифрування гаманця, яка не дотримується правил, буде змушений закривати магазин або буде працювати незаконно.

Раніше НВ повідомляло, що швейцарський виробник годинників випустив нову модель, яку можуть придбати тільки володарі криптовалюти. Годинник має символ біткоіни на циферблаті і коштують близько $25 тисяч.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X