Джентльмени користуються криптою. Hublot представила годинник, який можна купити тільки за біткоїни

7 листопада 2018, 14:03

Швейцарський виробник годинників випустив нову модель, яку можуть придбати тільки власники криптовалют. Годинник має символ біткоїна на циферблаті і коштує близько $25 тис.

Hublot запустив нову модель розкішного годинника в лінійці Big Bang, передає видання Engadget.

Версія Meca-10 P2P значно відрізняється від своїх швейцарських побратимів, перш за все тим, що її не можна придбати за звичайні готівкові або безготівкові кошти.

Відео дня

Компанія приурочила вихід моделі до 10-річчя існування найвідомішої криптовалюти - біткоїн, і, відповідно, придбати годинник можна буде лише за такі цифрові гроші.

Згідно Bloomberg, наручний аксесуар коштуватиме близько $25 тис., або майже 4 біткоїни за нинішнім курсом.

Крім символу біткоїн на циферблаті, Hublot також вигравіюють на корпусі унікальний номер транзакції, який ви використаєте для перерахування криптовалюти за купівлю годинників.

Ще однією тематичної фішкою стане те, що компанія випустить всього 210 одиниць таких годинників, відповідно до максимально можливої кількості біткоїн - 21 млн. Повідомляється, що виробник вже отримав замовлення на всі екземпляри лімітованої версії.

Щоб запобігти відмиванню грошей або співпраці з шахраями, що характерно для криптоспільноти, китайська компанія OS Limited забезпечить процедуру придбання.

Вже до кінця наступного року Hublot може дозволити купувати всю свою продукцію за криптовалюту.

Показати ще новини
Радіо НВ
X