Передові технології. iPhone 14 Pro і Pro Max отримають функцію Always-on display — але це не точно

30 травня 2022, 14:16
iPhone 14 Pro та Pro Max можуть отримати режим Always-on display (Фото:vector)

iPhone 14 Pro та Pro Max можуть отримати режим Always-on display (Фото:vector)

Як стверджує оглядач видання Bloomberg Марк Гурман, Apple може врешті-решт додати функцію Always-on display (режим постійного відображення) в смартфони iPhone 14 Pro і Pro Max.

Найімовірніше, ця функція з'явиться вже iOS 16. Гурман вважає, що версія Always-on display для iPhone працюватиме за тим самим принципом, що і на Apple Watch Series 5 і вище. Смартфон знизить частоту кадрів екрану блокування при активованій функції Always-on display, що дозволить заощаджувати енергію, доки дисплей залишається увімкненим.

Відео дня

На Android-пристроях функція Always-on display доступна вже кілька років. Минулого року аналітики передбачали, що iPhone 13 отримає LTPO дисплей та функцію постійно активного екрану. Тепер фахівці вважають, що все це з'явиться у iPhone 14 Pro та Pro Max.

Раніше НВ Техно писав, що аналітик Мінь-Чі Куо наближений до Apple заявив, що компанія тестує технологію E Ink для виробництва пристроїв з гнучким дисплеєм. Жодних подробиць він не повідомив, але розробка гнучкого смартфона може бути спробою наздогнати Samsung, що славиться своїми інноваціями.

Фахівець вважає, що пристрої побачать світ уже 2025 року. Прогнозується, що попит на них перевищуватиме попит на продукцію конкурентів. Apple очікує продати 15-20 млн. пристроїв, що здається неймовірною цифрою на тлі 2.8 млн., проданих іншими компаніями в 2020 році.

Показати ще новини
Радіо NV
X