Волонтери запустили інтерактивну мапу мітингів за Україну по всьому світу

1 березня 2022, 09:20

Українські волонтери запустили багатомовну ініціативу #WorldForUkraine, в рамках якої збирають на інтерактивній мапі всі мітинги на підтримку України, що відбуваються у світі.

Проект покликаний підтримати українців під час війни з росією, а также спонукати місцеві громади організовувати заходи на підтримку України.

«Ми благаємо весь світ приборкати агресора, щоб захистити наше право на життя і свободу. Для цього створено глобальний проєкт #WorldForUkraine — це платформа, яка об'єднає весь світ, що обирає мир і справедливість. Протести, демонстрації, флеш-моби, — інформація про всі активності проти агресора — на інтерактивній мапі світу на сайті», — йдеться у прес-релізі Держспецзв’язку.

Відео дня

На інтерактивній мапі можна побачити кількість акцій на підтримку України у разних країнах світу. Щоб отримати подробиці про кожну з них, достатньо просто клікнути на конкретну точку.

скріншот / worldforukraine.net
Фото: скріншот / worldforukraine.net

Долучитися до проекту та «показати» акцію на підтримку України у своєму місті може кожен. Для цього потрібно написати про акцію у соцмережах, додати геолокацію та хештег #WorldForUkraine. Розішліть цю інформацію якомога ширшому колу людей, розповідайте друзям та близьким за кордоном про проект, діліться посиланням на сайт.

Показати ще новини
Радіо NV
X