З інформацією про їжу, ліки, паливо та укриття. В Україні з’явилася інтерактивна карта опору

1 березня, 11:29
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Інтерактивна карта Opir.org (Фото:Opir.org)

Інтерактивна карта Opir.org (Фото:Opir.org)

Громадська організація Opir.org запустила інтерактивну карту корисної інформації для мешканців українських міст.

Нова карта доступна за цим посиланням (https://opir.org/). Розробники платформи оновлюють дані про найближчі укриття, пункти медичної допомоги та допомоги переселенцям, працюючі магазини, аптеки, АЗС тощо.

Відео дня

Інтерактивна карта має допомогти мешканцям українських міст, яким необхідний захист в умовах війни.

Платформа також розрахована на працівників гарячих ліній та спеціальних служб, куди звертаються із запитами про пошуки сховищ та гуманітарної допомоги.

Поки що на карті вказана інформація щодо безпеки цивільного населення у містах. Сайт Opir.org не публікуватиме дані про ЗСУ та бойові дії.

У 2014 році волонтери організації Opir висвітлювали події у Києві в режимі реального часу та координували загони самооборони міста.

Раніше українські волонтери запустили інтерактивну картку про всі мітинги на підтримку України, що відбуваються у різних країнах.

«Ми благаємо весь світ приборкати агресора, щоб захистити наше право на життя та свободу. Для цього створено глобальний проект #WorldForUkraine - це платформа, що об'єднує весь світ, що обирає мир та справедливість. Протести, демонстрації, флеш-моби — інформація про всі активності проти агресора — на інтерактивній карті світу на сайті», — йдеться у прес-релізі Держспецзв'язку.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X