Intel готується випустити розумні окуляри в 2018 році

2 лютого 2018, 10:16

Компанія Intel має намір розробити розумні окуляри з лазерним проектором, які будуть називатися SuperLite.

Пристрій збиратимуть на потужностях тайванського виробника Quanta Computer, пише The Verge.

Очікується, що окуляри працюватимуть в парі з телефоном через Bluetooth і використовуватимуть лазерний проектор для відображення інформації в області очей. Технічні характеристики і ціна пристрою залишаються невідомими.

Відео дня

Intel збирається виділити для випуску окулярів окрему компанію, яку планують назвати Vaunt. До неї увійдуть кілька колишніх працівників виробника пристроїв дополенной реальності Recon Instruments, якого Intel придбала в 2015 році, а закрила у 2017. Компанія працювала з промисловою гарнітурою доповненої реальності.

Журналісти зазначають, що вихід на ринок розумних окулярів такого великого гравця, як Intel, має активізувати і роботу інших підприємств, зокрема - Amazon.

На початку 2018 року НВ повідомляло, що ізраїльський стартап представив розумні окуляри для людей з порушеннями зору. Компанія ICI Vision показала на виставці CES 2018 окуляри, які полегшують життя пацієнтам, що страждають на захворювання сітківки ока. За допомогою мініатюрних камер, програм, що стежать за рухами зіниці, і комп'ютерної проекції такі окуляри задіюють для обробки зорового образу здорові ділянки очного дна.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X