Американський стартап створив «Instagram без реклами». Додаток відразу видалили з App Store, а розробників забанили у Facebook

29 вересня 2022, 14:42
Instagram без реклами (Фото:OG App)

Instagram без реклами (Фото:OG App)

Каліфорнійські розробники створили клієнт для Instagram, який дозволяв позбутися реклами всередині соцмережі. Але програму видалили з App Store, а особисті облікові записи розробників забанили у Facebook.

Розробники з Сан-Франциско Анш Нанда та Хардік Патіл створили неофіційний клієнт для Instagram, за допомогою якого можна використовувати соцмережу без реклами та запропонованого контенту у стрічці новин.

Відео дня

Програму OG App запустили на платформах iOS and Android у червні 2022-го. Попри інтерес аудиторії, деякі користувачі засумнівалися у безпеці застосування та можливості незаконного збору персональних даних.

Повідомляється, що при вході у OG App користувачів викидало з облікових записів в Instagram, і додаток також пропонував увійти в соцмережу, використовуючи іншу геолокацію.

Дослідник програм Алессандро Палуцці припустив, що OG App міг використовувати приватний програмний інтерфейс програми Instagram, що могло стати причиною видалення клієнта з App Store.

Крім цього, Нанда і Патіл написали у Twitter, що їх персональні облікові записи видалили з Facebook, оскільки материнська компанія Meta також володіє Instagram.

“Meta назавжди заблокувала особисті облікові записи Facebook (не пов'язані з OG) та Instagram (пов'язані з OG) для всіх членів нашої команди. Meta має намір вжити надзвичайних заходів, щоб придушити і піддати нас цензурі просто тому, що ми чинили правильно по відношенню до їхніх користувачів”, - повідомляється у Twitter-акаунті OG App.

Показати ще новини
Радіо NV
X