У Huawei спростували чутки про те, що компанія займеться фермерством

5 березня 2021, 11:11

Китайська компанія Huawei спростувала інформацію про те, що там планують займатися свинарством. Компанія дійсно збирається допомагати фермерам, але не буде вирощувати тварин самостійно.

Президент підрозділу машинного зору Huawei Дуан Айгуо заявив, що компанія не планує ні займатися вирощуванням свиней самостійно, ні інвестувати в фермерство. Китайський телекомунікаційний гігант лише збирається розвивати штучний інтелект, який зможуть використовувати фермери та великі компанії, пише Huawei Central.

Відео дня

Як повідомлялося раніше, Huawei буде працювати над технологією розпізнавання тварин, яка допоможе відрізняти свиней один від одного. Крім того, на фермах будуть спеціальні програми, які відстежуватимуть їхню вагу та раціон.

Зараз дана галузь сильно відстає від інших за використанням сучасних технологій. Водночас, в Китаї найбільша в світі свинарська промисловість — тут вирощується половина живих свиней світу.

Завдяки ШІ свинарство буде розвиватися "на зовсім іншому рівні", впевнені в Huawei. Після їхнього анонсу великі свинарські підприємства вже зв'язалися з компанією, щоб запровадити нові технології.

Показати ще новини
Радіо НВ
X