Диверсифікують. Huawei зайнявся свинарством через проблеми з випуском смартфонів

19 лютого 2021, 15:57

На тлі санкцій США і відсутності доступу до комплектуючих для 5G смартфонів компанія Huawei скоротить випуск телефонів більш ніж в два рази в 2021 році. Тому компанія починає займатися свинарством.

Продажі смартфонів Huawei впали на 42% в останньому кварталі 2020 року. Зараз же почали з'являтися чутки про те, що в 2021 році компанія скоротить випуск смартфонів на 60%.

Через санкції США Huawei зазнає великих збитків, які тепер намагається компенсувати, диверсифікуючи свою діяльність, пише BBC.

Відео дня

Компанія почала працювати над хмарними обчисленнями, розумним автомобілем, з вугледобувною промисловістю, споживчими товарами, а тепер планує допомагати свинофермам.

У Китаї найбільша в світі свинарська промисловість, і тут вирощується половина живих свиней в світі. Технології допомагають модернізувати свиноферми за рахунок впровадження ШІ для виявлення захворювань свиней.

Huawei буде працювати над технологією розпізнавання тварин, яка допоможе відрізняти свиней один від одного. Крім того, на фермах є спеціальні програми, які відстежують їхню вагу та раціон.

«Свинарство — ще один приклад того, як ми намагаємося оживити деякі традиційні галузі за допомогою технологій, щоб створити велику цінність для галузей в епоху 5G», — розповідає представник Huawei.

Також компанія хоче розробити технологію для вугільних шахт, яка призведе до «меншої кількості робітників, більшої безпеки і підвищення ефективності» і дозволить шахтарям «носити костюми з краватками» на роботі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X