Солодка помста. Американський хакер уже два тижні вимикає Інтернет у Північній Кореї

5 лютого 2022, 07:03
NV Преміум

Трохи більше як рік тому незалежний хакер, який працює під псевдонімом P4x, потрапив під атаку північнокорейських шпигунів. У відповідь на це він вирішив вимкнути Інтернет цілої країни — і йому це вдалося

Торік ми писали, як хакери з Північної Кореї зламували своїх колег по всьому світу, щоб отримати доступ до їхніх інструментів та відомостей про вразливість програмного забезпечення, а іноді й зовсім, змушуючи працювати на тоталітарний уряд.

Реклама

Проте останні два тижні працювати їм було складно, адже у КНДР спостерігалися постійні проблеми із зв’язком — у різні дні десятки сайтів (а саме стільки сайтів існує в ізольованій країні) періодично вимикалися; якоїсь миті повністю паралізованим виявився один із центральних маршрутизаторів, що забезпечує зв’язок Північної Кореї зі світом.

Показати ще новини