Google заборонила в Play Market додатки для майнингу криптовалюти

27 липня 2018, 13:04

Компанія Google оновила Центр правил для розробників, додавши нові категорії забороненого контенту, зокрема - програми для майнингу криптовалюти на пристроях.

При цьому додатки, які "регулюють майнинг дистанційно", все ще дозволені, пише Mashable.

"Ми не дозволяємо додатки які добувають криптовалюту на пристроях. У той же час, ми дозволяємо додатки, які дистанційно керують розробкою криптовалют", - йдеться в новій політиці Google.

Відео дня

Звичайно, в більшості випадків ваш смартфон просто не має достатньої потужності для майнингу криптовалюти. Однак, великою проблемою є ситуація, коли розробники приховують програмне забезпечення для кріитодобування в інших додатках, не повідомляючи користувачів. Це проблема зберігається в Play Store протягом кількох років.

Згідно з новими правилами, до заборонених тепер належать такі додатки, як MinerGate, Crypto Miner, NeoNeonMiner і подібні. У квітні Google також заборонив розміщувати розширення для майнингу криптовалют в Chrome Web Store.

Заборона Google слід за аналогічним рішенням Apple, яка відновила свої власні умови для розробників в червні. Apple, однак, пішла ще далі, також забороняючи додатки, які використовують криптовалюти як стимул для завантаження додатків або активності в соціальних мережах.

Крім того, під заборону потрапили додатки з засиллям реклами, де після будь-якої дії користувача програма показує рекламу, а також категорія ПО, що свідомо вводить користувачів в оману.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X