Вчимося вдома. Що являє собою Google Classroom?
Пандемія коронавірусу і не думає вщухати, а це значить, що всім нам доведеться навчитися жити в умовах карантину. Тобто, у віддаленому режимі.
І якщо з приводу офісних співробітників побоювань не виникає - на думку експертів, вони в більшості випадків легко можуть робити свою роботу вдома, то питання зі школярами залишається відкритим.
З 6 квітня ТРК Рада і Міністерство Охорони здоров’я транслюватимуть відеоуроки для школярів 5−11 класів, що допоможе з теоретичною частиною навчання.
Але освіта — це не тільки теорія, яку необхідно завчити в період карантину. Нормальне засвоєння матеріалу неможливе без спілкування з викладачем, можливості задати питання по темі уроку, обговорення з однокласниками. А ще не варто забувати про контрольні, тестах, домашні завдання — перевіряти знання учня дистанційно не так просто.
Ок, Google, що робити?
Хороша новина в тому, що існує маса освітніх програм. Причому, не всі з них платні, з обмеженим функціоналом або купою реклами. Наприклад, величезну популярність в світі набирає Google Classroom. На території Штатів додаток увійшов в топ кращих з цієї тематики — за останні два тижні в Play Store його скачали більше 50 млн разів.
Що являє собою Google Classroom?
Ця програма допомагає налагодити комунікацію вчителя і учнів, а також організувати процес отримання знань в цілому. Гугл Клас дозволяє створювати завдання, коментувати і контролювати хід їх виконання, виставляти оцінки.
Учні можуть виконувати завдання за допомогою Google Диска, Документів і Gmail. Додаток підтримує Calendar, завдяки чому може нагадувати про невиконані завдання.
Функціонал для педагогів включає в себе можливість призначати завдання, стежити за їх виконанням і збирати роботи — і все це без гір зошитів.
Чому українським вчителям варто спробувати Google Клас?
Google Classroom має інтерфейс з 38 мовними варіантами. Що важливо, серед них є й українська. Тому в умовах жорсткого карантину додаток може стати відмінним виходом для школярів і їх вчителів.
У Гугл Класу є й інші плюси: додаток доступний для більшості пристроїв і операційних систем, він безкоштовний і не містить реклами. А ще не виконує сканування даних користувачів в маркетингових цілях — правда, в цьому корпорація була викрита в 2014 році. Але після того скандалу виправилася і тепер гарантує конфіденційність інформації.

матеріалів розділу Техно
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.