Страх втратили. Facebook почне ставити відеорекламу в Messenger

19 червня 2018, 16:04

Нав'язлива реклама давно стала бичем найбільшої соціальної мережі в світі. Але тепер Facebook вирішив зайти ще далі. З наступного понеділка, 26 червня, в застосунку Messenger для iOS і Android з'явиться відеореклама, причому з автоматичним відтворенням.

Мільйони користувачів вже поступово звикли до самого факту наявності реклами в застосунку Messenger, який представляє доступ до сервісу обміну повідомленнями Facebook на смартфонах і планшетах. Але тепер ця реклама стане набагато більш нав'язливою.

Відео дня

Крім статичної реклами з'явиться і відеореклама, причому з автоматичним відтворенням. Експерти відзначають, що це цілком логічний хід для Facebook, оскільки компанія поступово вичерпує простір для розміщення реклами в основному застосунку.

Експерти також відзначають, що користувачі в свій час досить агресивно сприйняли появу відеореклами в застосунку Facebook, в результаті галасу компанія була змушена додати в меню пункт відключення автоматичного відтворення відео.

Поки невідомо, чи буде ця ж функція вбудована в Messenger, коли буде випущено оновлення з підтримкою відеореклами.

За словами Стефаноса Лукакоса, який відповідає за рекламу в Messenger, компанія має намір здійснювати моніторинг реакції користувачів. Лукакос стверджує, що поява статичної реклами в месенджері ніяк не відбилося на активності користувачів. "З відео може бути інакше, але ми все ж віримо в те, що все буде добре", - заявив Лукакос.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X