EPAM Systems придбала американського розробника продуктового дизайну

16 березня 2018, 11:20

Компанія EPAM Systems, яка має найбільший на українському ринку штат програмістів, поглинула Continuum Innovation, яка займається інноваційним продуктовим дизайном.

EPAM Systems, крупний розробник цифрових платформ і програмного забезпечення, оголосив сьогодні про придбання компанії Continuum Innovation (Бостон, США). Вартість угоди сторони не назвали.

Відео дня

Згідно із заявою, Continuum Innovation, підрозділи якої працюють також у Мілані, Сеулі та Шанхаї, спеціалізується на інноваційному дизайні. Серед її замовників – як стартапи, так і представники престижного рейтингу Fortune 500. Вона надає послуги стратегічного консалтингу, промислового та цифрового дизайну в галузях охорони здоров’я, фінансів, торгівлі та подорожей.

У EPAM зазначили, що придбання Continuum дозволить об’єднати передові технології зі створення прототипів у галузях механіки, електро- та робототехніки. А також експериментальні інструменти доповненої та віртуальної реальності.

В Україні підрозділ EPAM зі штатом 5,5 тис. спеціалістів працює в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та Вінниці. В українській прес-службі зазначили: як і всі інші офіси в 25 країнах світу, компанія працює за принципом гібридних інтегрованих команд. Лише минулого року український офіс реалізував близько 100 проектів для нових та наявних клієнтів у складі таких команд. Придбання Continuum дозволить підсилити компетенції у тих напрямках, на яких спеціалізувалася американська компанія.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X