Крутіше за всіх. Експерти оцінили камери флагмана Samsung Galaxy Note 10+

13 серпня 2019, 09:04

Фахівці сайту DxOMark провели тестування камери нещодавно анонсованого смартфона Samsung Galaxy Note 10+ 5G і високо оцінили можливості гаджета.

Samsung Galaxy Note 10+ 5G заробив 113 балів - на бал більше, ніж P30 Pro і Galaxy S10 5G, повідомляється на сайті DxOMark .

При цьому за якість фото новинка отримала 118 балів, і це все ж на бал менше, ніж у Huawei P30 Pro. При цьому це на бал більше, ніж у Galaxy S10 5G, і рівно стільки ж, скільки у OnePlus 7 Pro.

Відео дня

"Хоча результати в цілому схожі з показниками стабільної версії камери Galaxy S10 5G, деякі настройки алгоритмів обробки поліпшили чудову якість зображення, яка раніше спостерігалася на пристроях преміум-класу Samsung", - відзначають експерти.

На їхню думку, Samsung Galaxy Note 10+ 5G пропонує відмінну експозицію з широким динамічним діапазоном, яскравими кольорами і високим рівнем деталізації в різних умовах освітлення.

"Продуктивність відео не менше вражає, а оцінка DxOMark Video в 101 бал робить Note 10+ 5G кращим пристроєм для захоплення рухомих зображень, яке ми тестували досі. Відеозйомка є точною майже у всіх умовах, з досить широким динамічним діапазоном", - підкреслили автори огляду.

Фронтальна камера оцінена фахівцями в 99 балів - це також найкращий результат в рейтингу. При цьому камера отримала похвали за хорошу експозицію, передачу деталей і хорошу роботу автофокусу.

"Завдяки апаратним досягненням, таким як новий набір мікросхем і більш широка апертура на телекамери, поліпшені алгоритми і тонкі налаштування, Note 10+ 5G поліпшив чудову продуктивність попередніх пристроїв Samsung, зробивши його кращим гаджетом в нашій базі даних. Це надійний універсальний пристрій з чудовою якістю зображення і відео в більшості умов освітлення", - підкреслили експерти.

Серед недоліків основної камери нового флагмана Samsung експерти виділили "деякі перенасичені кольори", випадковий шум в темних місцях при зйомці в приміщенні і на вулиці, а також деякі помилки оцінки глибини в боке.

У березні 2019 року НВ повідомляло, що основна камера флагманського смартфона Huawei P30 Pro отримала рекордні на той момент 112 балів в рейтингу DXOMark . Творці нового флагмана спробували "обійти закони фізики", йшлося в звіті експертів рейтингу.

Показати ще новини
Радіо NV
X