Дуров прокоментував загрози Роскомнадзора заблокувати Telegram у РФ

21 березня 2018, 06:12

Засновник месенджера Telegram Павло Дуров заявив, що загрози Роскомнадзора заблокувати сервіс на території РФ не змусять його розкрити особисті дані користувачів.

"Загрози заблокувати Telegram, якщо він не видасть особисті дані користувачів, не принесуть результату. Telegram захищатиме свободу та недоторканність приватного життя", - повідомив Дуров.

Відео дня

Раніше повідомлялося, що 20 березня Роскомнадзор відправив Telegram повідомлення "про необхідність виконання обов'язків організатора поширення інформації".

У грудні 2017 року Telegram оштрафували на 800 тисяч рублів за відмову передавати ФСБ ключі шифрування відповідно до російського "пакета Ярової". Telegram вважає своїм обов'язком зберегти таємницю листування.

Влітку цього року вже був скандал з відмовою Павла Дурова реєструвати Telegram в спеціальному російському реєстрі організаторів поширення інформації, що також загрожувало блокуванням Telegram.

Раніше НВ повідомляло, що юристи громадської організації Роскомсвобода подали в суд колективний позов проти Федеральної служби безпеки (ФСБ) РФ за вимогу керівництву месенджера Telegram надати ключі шифрування листування. Представник Роскомсвободи Саркіс Дарбінян заявив, що "дії ФСБ порушують права позивачів на недоторканність приватного життя і таємницю листування".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X