Дай мільярд. Американський студент подав до Apple позов на $1 млрд

23 квітня 2019, 14:08

Нью-йоркський студент подав до суду на Apple, заявивши, що програмне забезпечення компанії з розпізнавання облич помилково пов'язало його із серією крадіжок з магазинів компанії.

18-річний Усман Бах вимагає від компанії $ 1 млрд, пише агентство Bloomberg.

Бах сказав, що він був заарештований в своєму будинку в Нью-Йорку в листопаді і звинувачений у крадіжці з магазину Apple. Ордер на арешт містить фотографію іншої людини, сказав він у позові, поданому в понеділок. За його словами, одна з крадіжок, в яких йому було висунуто звинувачення, сталася в Бостоні в той червневий день, коли він відвідував свій випускний бал у Манхеттені.

Відео дня

Бах сказав, що раніше він втратив навчальне водійське посвідчення без фотографії, яке, можливо, було виявлено або вкрадено справжнім злодієм і використовувалося для ідентифікації в магазинах Apple.

В результаті, за словами Баха, його ім'я могло бути помилково пов'язано з особою злодія в системі розпізнавання облич Apple, яку, за його словами, компанія використовує у своїх магазинах для відстеження людей, підозрюваних у крадіжці.

"Я був змушений відповісти на численні помилкові звинувачення, які призвели до серйозних стресів і труднощів", - відзначив Бах у своїй скарзі.

Apple і Security Industry Specialists Inc., охоронна фірма, яку також називають відповідачем, відмовилися коментувати позов. Справа розглядається в Південному окрузі Нью-Йорка (Манхеттен).

Показати ще новини
Радіо НВ
X