Більш ранні версії Skype незабаром перестануть оновлюватися

28 вересня 2018, 17:15
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Підтримка версії Skype Classic (7.0) для комп'ютерів буде припинена вже 1 листопада 2018 року.

Після цього старі версії деякий час продовжать роботу, але їх коректне функціонування не гарантується, повідомляється в офіційному блозі Skype.

"У міру того, як ми продовжуємо фокусуватися і покращувати Skype версії 8, підтримка версії 7 для Skype і нижче буде завершена 1 листопада 2018 року на настільних пристроях і 15 листопада 2018 року на мобільних і планшетних пристроях. Хоча ви можете використовувати більш старі версії ще деякий час, ми рекомендуємо вам оновитися сьогодні", - повідомляється в офіційному блозі компанії.

Відео дня

Після поновлення, користувач отримає безкоштовні групові дзвінки до 24 учасників з високою якістю відео (Full HD), більш ефективний обмін повідомленнями, чат-галерею, обмін файлами до 300 МБ прямо через поле діалогу і деякі інші можливості.

"Коли ми впроваджуємо удосконалення, настає час, коли ми повинні закрити старі служби і версії додатків. Це робиться для того, щоб всі клієнти мали кращий досвід роботи в Skype і щоб не було проблем з якістю або надійністю в результаті використання старих технологій. Ми знаємо, що зміни можуть бути важкими, тому ми працюємо над тим, щоб зробити оновлення максимально простим", - пояснюють розробники.

Спочатку планувалося, що повноцінна робота Skype Classic завершиться 1 вересня, проте через невдоволення користувачів компанія відстрочила крок на "деякий час".

Раніше НВ повідомляло, що мобільна і ПК-версії Skype будуть позбавлені від елементів, які захаращували призначений для користувача інтерфейс. Microsoft прибирає з месенджера функцію Highlights, аналог "історій". У додатку на нижній панелі навігації залишаться тільки три вкладки: Chats ( "Чати"), Calls ( "Дзвінки") і Contacts ( "Контакти").

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X