Не вгамуються. Microsoft знову змінює дизайн Skype

4 вересня 2018, 10:47

Компанія Microsoft проводить чергове оновлення інтерфейсу Skype та прибирає з месенджера функцію Highlights, аналог "історій".

Розробники визнали, що нові функції не користувалися популярністю, відзначається в офіційному блозі Skype.

"Наша нова модель навігації видаляє надлишкові і недовикористовувані функції, які створюють безлад, що значно полегшує пошук людей, з якими ви хочете поговорити. На мобільних пристроях ми переходимо до трьох кнопок внизу додатка - чати, дзвінки і контакти", - підкреслив директор по дизайну Skype і Outlook Пітер Скіллман.

Відео дня

Також він зазначив, що Highlights виявилися зовсім незатребуваними і не подобалися більшості користувачів. Опубліковані Highlights користувачі можуть завантажити до 30 вересня 2018 року.

Мобільна і ПК-версії Skype будуть позбавлені від елементів, які захаращували призначений для користувача інтерфейс. У додатку на нижній панелі навігації залишаться тільки три вкладки: Chats ( "Чати"), Calls ( "Дзвінки") і Contacts ( "Контакти"). На комп'ютері чати, дзвінки, контакти і повідомлення перенесуть в верхній лівий кут вікна, буде повернута класична синя тема.

У новому оформленні акцент зроблено на головних функціях Skype: повідомленнях, голосових і відеодзвінках. Оновляться всі основні версії Skype - для Android, iOS, OS X, Linux і Windows.

"Для розробки цих проектів наша команда тісно співпрацювала з клієнтами Skype. Ми розглянули, як люди використовують програми Skype, провели велике тестування на глобальних ринках. Ми також створили сайт UserVoice, щоб ви могли голосувати за зміни функцій, які ви хочете отримати, щоб ми визначили пріоритети", - зазначив Пітер Скіллман.

У липні Microsoft оголосила, що після виходу Skype 8.0 для десктопів припиниться підтримка версії 7.0, відомої як Skype Classic. Стару версію планували відключити після 1 вересня 2018 року. Проте, компанія тепер вирішила продовжити роботу Skype 7.0 після обурення багатьох користувачів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X