Без посередників. Apple почне випускати батареї для iPhone - ЗМІ

25 січня 2019, 17:22

Компанія Apple найняла колишнього топ-менеджера Samsung для випуску власних акумуляторів.

В американську корпорацію перейшов Сунхо Ан, який займав посаду старшого віце-президента Samsung з 2015 року, пише Ars Technica .

Він керував підрозділом Samsung SDI, який, серед іншого, поставляв Apple акумулятори для пристроїв кілька років тому. Сам Сунхо Ан поки не прокоментував зміну місця роботи, проте його профіль в LinkedIn підтверджує роботу в Apple.

Відео дня

Агентство Bloomberg також повідомляє, що Apple веде переговори про покупку кобальту "безпосередньо у шахтарів" - кобальт необхідний для виробництва батарей. Обидві витоки дають зрозуміти, що Apple, можливо, шукає можливість робити власні батареї.

Зараз батареї для iPhone і iPad поставляє Samsung. Але кампанія має намір зменшити залежність від деталей сторонніх розробників і оснащувати свою продукцію власними акумуляторами. Саме проблеми з батареями привели до програми відновлення акумуляторів Apple в 2018 році, і ця програма, можливо, була основним фактором недавніх порівняно невеликих продажів iPhone.

Цікаво, що раніше ЗМІ повідомляли про те, що Apple працює над власними процесорами, щоб замінити чіпи Intel в деяких продуктах Mac. Також Apple розглядала можливість створення власних дисплеїв MicroLED, щоб зменшити залежність від Samsung і інших постачальників.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X